DF maģistru kursi

From DiLab
Jump to: navigation, search

LU DF Maģistratūras kursu saraksts un īsa informācija. Alternatīva kursu informācija atrodama LUIS 2010g. datubāzē: pavasaris, rudens

Kods Nosaukums Pasniedzēji Apraksts
DatZ5043 Bezvadu sensoru tīkli [M] Leo Seļāvo Kurss ir par jaunākajiem sasniegumiem pētniecībā par bezvadu sensoru tīkliem. Kursā studenti lasa, analizē un diskutē rakstus kā arī izstrādā pētniecības projektu koncepcijas vai dziļākā līmenī.

Kursa apraksts, portāls 2010-P

DatZ5044 Digitālā projektēšana [M] Leo Seļāvo Kurss par digitālu sistēmu, tai skaitā datoru un iegulto sistēmu projektēšanu un pētniecības aspektiem šajā jomā. Praktiskā daļa projektē kādu sistēmu, piemēram, spēļu datoru uz FPGA iekārtas, lietojot Xilinx ISE sistēmu un Verilog vai VHDL valodu.

Kursa apraksts, portāls 2010-P

DatZ5046 Virtuālās vides Leo Seļāvo Kurss ir par jaunākajiem sasniegumiem pētniecībā par virtuālajām vidēm un pielāgoto realitāti. Kursā studenti lasa, analizē un diskutē rakstus kā arī izstrādā pētniecības projektu koncepcijas vai dziļākā līmenī.

Kursa apraksts, portāls 2009-R

DatZ5048 Operētajsistēmu inženierija Leo Seļāvo Operētājsistēmu uzbūve un to izstrāde. Kurss modelēts pēc līdzīga kursa MIT un dod padziļinātu izpratni par operētājsistēmu komponentēm un to savstarpēju sadarbību. Kursa laikā studenti veido savu operētājsistēmu.

Kursa apraksts, portāls 2009-R

...